Ми запустилися!

Раді повідомити нашим клієнтам, що з січня 2019 року Stellox запустив офіційний сайт stellox.in.ua для підтримки свого бренду в Україні. Відтепер ви зможете дізнатися про асортимент запчастин Stellox, дистриб’юторів бренда в країні, а також актуальні акції та останні новини компанії безпосередньо на нашому сайті.

Наші клієнти зможуть ознайомитися з унікальними пропозиціями Stellox – його гарантійною політикою та надзвичайно широким асортиментом (понад 40 000 позицій автозапчастин в 500 товарних підгрупах для легкових і комерційних транспортних засобів). Крім того, тут можна знайти відгуки про продукцію Stellox, а також залишити свої. Наявні на сайті форма зворотного зв’язку та форма-запрошення до співпраці допоможуть клієнтам легко встановити контакти зі Stellox та стати за бажанням нашими новими представниками в регіонах.

Stellox – бренд німецької компанії ATH&S GmbH, під яким з 2005 р. продаються автозапчастини для легкових і комерційних транспортних засобів – вантажівок, автобусів, сільськогосподарської та спецтехніки. Центральний офіс компанії та склад розташовані у м. Білефельд, Німеччина.