Популярна група товарів Stellox - амортизатори підвіски

Серед широкого асортименту запчастин Stellox є декілька груп, які користуються великою популярністю. Це амортизатори підвіски, які серйозно страждають від якості українських доріг.

Це досить нова група запчастин для України, адже до 2019-го їх в нашу країну не завозили. Через свою популярність асортимент швидко розширився ще на початку року, а наприкінці 2019-го – асортимент амортизаторів Stellox було розширено ще на 10%. Адже ми завжди намагаємось задовольняти потреби наших клієнтів і постачати для вас запчастини, які вам потрібні.

Чому вони такі популярні? Ми пояснюємо це просто – оптимальним співвідношенням ціни та якості. Адже вартість наших амортизаторів робить їх доступними для всіх, хто шукає деталі для заміни на свої автомобілі. При цьому якість цих деталей набагато вище, ніж ви очікуєте. Адже їх виробляють на тих же заводах, які постачають деталі на конвеєри VW, Audi, Ford, Nissan, Mazda, GM, Renault, Daewoo, Chysler та інших. Та їх потужності дозволяють випускати продукцію за найвищими стандартами якості.

До речі, всі амортизатори на стадії виробництва на конвеєрах постачальників не мають «власного імені». Воно з’явиться лише на етапі нанесення клейма, упаковки та відправки на склад. Фактично так звана оригінальна деталь, яку постачають, наприклад, на складальний конвеєр автозаводу і запчастина під брендом Stellox, виставлена на прилавку в магазині, можуть бути вироблені в одній партії. І якщо ви хочете дізнатись ще більше цікавих фактів про виробництво амортизаторів Stellox, то читайте наші статті тут і тут.

Звертайтесь за будь-якими потрібними вам амортизаторами до наших дистриб’юторів.