Пропонуємо в три рази більше сайлентблоків Stellox

На початок лютого 2020 року ми суттєво збільшили асортимент сайлентблоків підвіски Stellox. Якщо говорити точними цифрами, то це в 3,46 раза більше ніж було раніше. Тепер ще більше автомобілів можуть отримати якісні та доступні деталі.

Сьогодні асортимент сайлентблоків підвіски Stellox складає 629 позицій та постійно розширюється. Для порівняння, у 2018 році в Україні були доступні лише 182 артикули цієї групи.

Чому сайлентблоки Stellox привертають увагу споживачів? Тому що це якісні деталі, які довго та надійно виконують своє основне завдання – гасити коливання підвіски на нерівностях дороги.

В асортименті Stellox є сайлентблоки передньої та задньої підвісок, які підходять до більшості популярних в Україні автомобілів:

  1. Volkswagen Passat B5
  2. Daewoo Lanos
  3. Opel Vectra B
  4. Audi A6
  5. Chevrolet Aveo
  6. Volkswagen Golf IV
  7. Renault Megane
  8. Opel Astra G
  9. Skoda Octavia A5
  10. Mazda 6

та багатьох інших.

 

Якість автозапчастин Stellox забезпечується суворим контролем кожного етапу виробництва. Це гарантія їх максимальної надійності та тривалого терміну служби. Також нагадаємо, що всі заводи-виробники Stellox сертифіковані за загальним стандартом якості менеджменту ISO 9001 та спеціалізованим автомобільним стандартом ISO 16949. Важливо і те, що всі деталі гомологовані для використання на автомобілях в Євросоюзі.

Ми плануємо і далі продовжувати розширяти асортимент цієї групи запчастин Stellox, як і багатьох інших. А ви можете звертатись за ними до наших дистриб’юторів.