Суттєве розширення асортименту Stellox - пружини підвіски

2019-й став роком бурхливого росту Stellox в Україні. Ми підписували контракти з новими дистриб’юторами, завойовували довіру українських автовласників та суттєво розширювали асортимент.

Одна з груп товару, яка зазнала суттєвого розширення – це пружини підвіски. Для порівняння – в першій поставці їх було всього три артикули. А наприкінці 2019 року вам доступні вже декілька сотень різних пружин для популярних автомобілів українського автопарку!

Так само як і всі інші деталі Stellox, пружини підвіски виробляються на заводах, які постачають свою продукцію на конвеєри автовиробників. Всі виробництва сертифіковані за ISO 9001, ISO 16001, TS / ISO 16949: 2002.

Висока якість пружин випробовується під час активних тестів на кількість циклів стискання/розтискання та корозійну стійкість покриття і задовольняє суворі вимоги українських автовласників, перевершуючи ваші очікування.

Також нагадаємо, що Stellox з 2011 року є сертифікованим постачальником даних в найпопулярніший в Європі електронний каталог TecDoc. Тому ви зможете легко підібрати пружини підвіски на потрібний вам автомобіль.

Звертайтесь до наших дистриб’юторів!