Висновки та підсумки спільної акції Stellox та EXIST.UA

В грудні та січні ми активно висвітлювали хід акції «Замовляй продукцію Stellox на суму від 200 гривень та вигравай призи!», яка проводилась в інтернет-магазині EXIST.UA. Наприкінці січня були визначені щасливі власники подарунків та головного призу у вигляді телевізора. Тепер час підбити підсумки – що ця акція дала нам як бренду Stellox і чим вона була корисною для наших партнерів.

По-перше, акція показала, що українські автовласники зацікавлені у придбанні якісних запчастин від заводів-виробників на ОЕМ. Особливо, коли ці запчастини мають адекватну ціну – таку як у Stellox.

По-друге, один з найбільш важливих результатів акції – це зростання впізнаваності бренду серед українських автовласників. Дякуємо всім, хто вперше придбав запчастини нашого бренду та запрошуємо бути постійними споживачами нашої продукції!

По-третє, акція призвела до росту продажів продукції Stellox. І дистриб’ютори збільшили кількість запчастин на складах. Чим популярніше бренд Stellox, тим більший асортимент постачається в Україну.

Вчетверте, ця маркетингова активність показала, що можна не боятись класти більше запчастин Stellox на склад, тому що ці деталі мають попит!

Вп’яте, і це навіть трошки неочікувано, враховуючи що акція проводилась для кінцевих споживачів автовласників – ми стали більше отримувати запитів на співробітництво від потенційних партнерів в різних регіонах України.

Ще раз дякуємо всім, хто взяв участь в акції, а також дякуємо нашим партнерам з інтернет-магазину EXIST.UA та нашим дистриб’юторам. Сподіваємось на ще кращі результати в майбутньому!