Відгуки про автозапчастини Stellox

Відгуки СТО

СТО «АвтоМікс», м. Одеса

Відгуки

 

СТО «АвтоМікс» надає повний спектр послуг з обслуговування легкових автомобілів і легкого комерційного транспорту. В нас можна зробити ходову, гальмівну системи, двигун та електрику, малярні та рихтувальні роботи.

Наша співпраця із маркою запчастин Stellox триває вже більше року  з травня 2018. За цей час ми переконалися у високій якості деталей Stellox. Тому я без вагань раджу нашим клієнтам продукцію із позначкою Stellox.

Найбільшим попитом користуються деталі ходової системи (сайлентблоки, кульові опори, важелі, тяги), гальмівної (колодки, диски), а також паливні насоси, котушки запалювання фільтри та витратні матеріали. Наші постійні клієнти вже переконалися у якості продуктів Stellox і без вагань встановлюють ці запчастини, адже вони в кілька разів дешевші за аналоги топ брендів чи оригінал, при тому що майже не поступаються їм за ресурсом і ходять так само добре. Нових клієнтів доводиться переконувати та пояснювати ці вигоди. Зазвичай, вони дослухаються до наших порад.

Левова частка наших клієнтів – це власники японських та корейських авто, також багато європейських (німецьких, французьких) машин. Як правило, це 2000х та 2010х роки випуску. Для усіх них у Stellox є широкий асортимент у всіх товарних групах, який перекриває понад 70% нашого попиту. Для нас, як для СТО, це дуже зручно, все можна замовити в одному місці від одного бренду.

За весь час у нас не було жодної скарги чи рекламації від клієнтів. Було кілька випадків, коли запчастини за крос-кодами не збігалися із оригінальними деталями (це поширена проблема багатьох брендів, про яку запчастисти знають добре). В таких випадках постачальник усіляко сприяв нам у виправленні помилок і докладав усіх зусиль, щоб ми отримали правильну деталь у найкоротший термін.

Ще одна перевага Stellox – унікальні запчастини. В цьому я особисто переконався, коли шукав сайлентблоки задніх реактивних тяг на свій Lexus RX350. До речі, саме тому що запчастини випробувані на власному авто, я можу впевнено рекомендувати їх своїм клієнтам та бути спокійним щодо їхньої якості.

Бажаємо успіху бренду Stellox на ринку та сподіваємось, що наша співпраця стане ще більш міцною та вигідною.

Володимир Шаповалов, керівник СТО «Автомікс»                                 

ВІдгуки власників авто

Амортизатори Stellox

Відгуки

Гальмівні колодки Stellox

Відгуки

Шрус Stellox

Відгуки

Двигун вентилятора салону Stellox

Відгуки

Гальмівні колодки Stellox

Відгуки

Важелі підвіски Stellox

Відгуки

Амортизатори Stellox

Відгуки

Гальмівні диски Stellox

Відгуки

Гальмівні колодки Stellox

Відгуки